Pojďme pomáhat!

Czech English French Spanish Turkish

Live Pla.net Twitter

Chyba
  • JFTP::login: Unable to login
  • JFTP: :mkdir: Špatná odpověď
  • JFTP: :chmod: Špatná odpověď
  • Can't create directory: images/remote
  • JFTP: :mkdir: Špatná odpověď
  • JFTP: :chmod: Špatná odpověď
  • JFTP: :write: Nelze použít pasivní režim
Oznámení
  • Change the permission for all the folders to 777

Aktuality

Další malá kapka

Kluci připravují balíčky s pastelkami, bloky, omalovánkami a hrami pro děti z Bělé pod Bezdězem, které zítra přidáme do sbírky litoměřické Charity

Další možnost pomoci, které využíváme a můžeme využít:

Pomoc uprchlíkům - web, kde najdete čísla účtů, adresy na místa sbírek, příležitosti pro dobrovolníky a jiné užitečné informace

Musíme si pomáhat - web pro aktuální nabídku i poptávku konkrétní pomoci

 

Lezení v Tunelu

TunelJeště před odjezdem na jih se nám podařilo přistavět novou část bouldrové stěny v klubovně lezeckého kroužku Brabenci. Kamarád Martin jí příhodně nazval Tunel. Jak se dětem líbilo lezení ve stropě se můžete podívat ve fotogalerii na stránkách Brabenců.

 

Když tvoří senioři

LiPenLitoměřický literární klub LiPen vydal další sborník svých textů. Hip hip hurá jejich vedoucí Katce a já děkuji, že jsem se mohl jako sazeč a grafik amatér na vydání sborníku také podílet. Stahujte, tiskněte a příjemně si počtěte. 

 

PF 2015

PF 2015

6 článků řetězu

Spolu proti doluAni se nechce věřit, že je to už pět let. Celých dlouhých pět let, co jsme nešlápli do pedálů. Nepočítám-li cestu na nákup. To je o důvod víc, proč se zúčastnit mezinárodní akce Human chain na německo-polských hranicích asi 100 km na sever od ČR.

Veganský piknik v Litoměřicích

Vegan piknikVšechni fandové rostliného jídla přijďte 5. června od 17 hodin na první veganský piknik na ostrově v Litoměřicích. Víc informací najdete na FB.

Není cesta jako cesta

PlakatekVšechny zveme na povídání do knihovny Karla Hynka Máchy v Litoměřicích. S dětmi na skály, do hor, do cizích krajů – Turecko, Španělsko, Maroko, Slovensko, Itálie… plus horolezecký bonus. Víc informací na stránkách knihovny a na plakátku.

Promítaní na Cyklovíkendu

El GaflaVšechny vás zveme na promítání z Expedice El Gafla v rámci programu Cyklovíkendu pro rodiny s dětmi. Přijeďte do Frenštátu pod Radhoštěm o víkendu 9. - 11. srpna. Promítáme v sobotu večer od devíti. Program a další informace na plakáktu.

Mír pro Turecko

I love TurkeyTo, I love democracyže násilí není dobrá cesta, ví každý rozumný člověk. Je pro nás smutné sledovat, jak jsou  v našem milovaném Turecku brutálně rozháněny pokojné demonstrace a jak je autoritářsky potlačovaná svoboda slova a shromažďování.
Pomozme zastavit násilí, alespoň na dálku, podpisem petice tureckému velvyslanci v Praze.
We are all in Gezi.

Jaro v novém kabátě

KostkaPovýšili jsme redakční systém na našich stránkách na novější verzi. Na letošní mrazivé jaro se nový kabát rozhodně hodí, tak je i vzhled stránek úplně nový. Věříme, že se novým i pravidelným návštěvníkům našeho webu bude líbit. Spolu s lehce změněnou strukturou menu snad přispěje i k větší přehlednosti. Najdete u nás vše, na co jste byli zvyklí. Samozřejmě se dál budeme snažit psát, fotit a natáčet, aby vás web bavil, inspiroval a přinášel nové informace.

Chybám se jeden nevyhne, a tak jestli na nějakou narazíte, napište nám o ní. Pokusíme se jí opravit. Díky.
Na minulou verzi stránek se můžete kouknout sem.

Běh splněných přání

Prague barefoot run 2013První pražský bosý běh si můžete užít na Den dětí na Ladronce. Nejenom, že je nesoutěžní - pro pocit radosti, ale je také dobročinný - pro pocit sounáležitosti. Pamatujete na svá dětská přání? Elektrická kytara, taneční střevíčky, brusle. Ale také třeba kurz angličtiny, autoškola nebo nové brýle - to všechno jsou vyslovená přání dětí z dětských domovů. Pomůžeme jim je splnit?

Litoměřický Návrat do ráje

Turecké sladkosti jsou dávno dojedeny, olivy už mají také namále, olej naopak zatím řádně "neuzrál" a na skále prsty ještě trochu přimrzají, tak proč si alespoň nezavzpomínat? Chcete-li být také u toho, přijďte ve středu 6. 3. v šest večer do litoměřické knihovny na promítání a povídání. Budete vítáni.

Vylezli jsme na Sněžku

Vylezli jsme na Sněžku. foto Sněžky by http://commons.wikimedia.org/wiki/User:Derbeth
Právě jsme vylezli v tureckém Geyikbayiri na Sněžku :-D čili máme nalezeno přes 1602vertikálních metrů po tom nejfantastičtějším vápenci, který jsme kdy drželi v ruce. Můžete se podívat na náš lezecký deníček.

Back to paradise

Jízdenky do ráje
Znovu jedem za tureckým medem. Ale hlavně do jedné z nejbáječnějších lezeckých oblastí a za kamarády, které jsme roky neviděli. Ten ráj se jmenuje Geyikbayiri, a jestli si v předvánočním shonu najdete chvilku a sednete k našim stránkám, rádi se s vámi opět podělíme o naše zážitky. Hurá na cestu >>

El Chorro

Lezení v Chorru
Konečně jsem ze dna pomyslného šuplíku na hard disku vyhrabal dávno rozepsaný článek o lezecké oblasti El Chorro a dopsal jej. Třeba se vám pro nadcházející zimu budou informace z něj hodit. >>El Chorro

Brabenci na Krojcu

Brabenci na Krojcu
Už nějakou dobu částečně vedeme dětský lezecký kroužek Brabenci. Jak vypadá taková sobotní výprava do skal? Tady jsou fotky.

Napište prezidentovi Zambie

A požádejte ho o propuštění 3 českých občanů nesmyslně obviněných ze špionáže. Jedním z nich je i místní lezec a slack liner Jirka Cetel. Dopis můžete elektronicky odeslat ze stránky www.2minutyprozivot.cz, kde najdete i více informací o případu.

Průvodce je na světě

obálka průvodceklap....klap....klap....KLAP! poslední bouchnutí do klávesnice a Dlouháč - bouldrový průvodce je hotov. Ani se nechce věřit, že hodiny a dny práce v terénu i u počítače se vejdou do 20 MB. Račte si je stáhnout. A hlavně, přijeďte si zabouldrovat na Dlouháč. To bude pro nás ta pravá odměna.

Něco se chystá

V rekonstrukciJe to tak. Protože vám budeme chtít na našich stránkách přinášet čerstvé informace z nové expedice, musíme je podrobit malé rekonstrukci. Některé věci se přeskupí nebo zaniknou, ale i vzniknou nové. Pravidelným návštěvníkům se omlouváme za vzniklý chaos a věříme, že i tak dál zůstanou s námi.

Hurá na prázdniny

Katka sběratelkaPoslední týdny pro nás byly trochu hektické. Kluci skládali závěrečné zkoušky ve škole. A Katka si musela doplnit svou sbírku průkazek. Tomu předcházelo učení a učení a na nic jiného prakticky nebyl čas. Aby to bylo ještě chaotičtější, Aleš odjel na týden na moře na zkušenou a pak nic nestíhal. Nakonec ale všichni uspěli a jedničku ve škole dostal za pěkný obrázek i Kuba. A teď hurá do další práce. Šárka už se taky těší na vodu. Začíná vypadat k světu a tak vám v brzku ukážeme nějaké fotky.

Strana 1 z 2

Fotoproud

Nové komentáře

Další www stránky

screenshot MaTaMi

MaTaMi

Na internetových stránkách MaTaMi najdete mnoho zajímavých informací o dětech, těhotenství a porodu. Jejich autorkou je Katka, která kromě plachtění, lezení a dalších aktivit také jako dula doprovází ženy během těhotenství a porodu. Pokud byste také měly(i) o tyto služby zájem, neváhejte ji kontaktovat. Určitě ji to potěší.
Jdi na MaTaMi

sreenshot Dlouháč

Dlouháč

Stránky a fórum věnované bouldrování, lezení a dalším aktivitám na Dlouhém vrchu v Českém středohoří, Litoměřicích a okolí.
Jdi na Dlouháč

screenshot young.livepla.netPro kluky a holky

Stránky, které tvořili naši kluci. Obsahují hlavně Matějův projekt ze zeměpisu pro 6. ročník ZŠ a kluků literární začátky.
Jdi na young.LivePla.net

screenshot VMVertical MAGnet

Je starý projekt internetového magazínu. Dnes již stránky nemají svou doménu a nejsou doplňovány, přesto mohou nabídnout několik zajímavých informací, pár článků o lezení, lezecké manuály, popisy oblastí.
Jdi na Vertical MAGnet

Nahoru