Pojďme pomáhat!

Czech English French Spanish Turkish

Live Pla.net Twitter

Chyba
  • JFTP::login: Unable to login
  • JFTP: :mkdir: Špatná odpověď
  • JFTP: :chmod: Špatná odpověď
  • Can't create directory: images/remote
  • JFTP: :mkdir: Špatná odpověď
  • JFTP: :chmod: Špatná odpověď
  • JFTP: :write: Nelze použít pasivní režim
Oznámení
  • Change the permission for all the folders to 777

6 článků řetězu

Spolu proti doluAni se nechce věřit, že je to už pět let. Celých dlouhých pět let, co jsme nešlápli do pedálů. Nepočítám-li cestu na nákup. To je o důvod víc, proč se zúčastnit mezinárodní akce Human chain na německo-polských hranicích asi 100 km na sever od ČR.

Nakoupili jsme tři zbrusu nová kola, kamarádka nám vrátila vozík, jen na stan nějak nezbylo. No, snad už se to letos řádně vypršelo a bude nám stačit nějaká ta plachta + síťovka na komáry. Těšíme se děsně!
Denně musíme ujet aspoň padesátku, abychom dorazili včas. To nám, myslím, bez tréninku dá trochu zabrat, ale pustit by to mělo. Kolem Nisy vede pěkná cyklotrasa, kde bychom se měli vyhnout přílišným stoupákům. Škoda, že nemáme čas pokračovat po ní až k Baltu. Naším cílem bude krajina kolem Gubinu, kde se připojíme k lidskému řetězu, který propojí kostel v německém Kerkwitzu se školou v polské Grabici.
A proč? No, protože se nám všem nelíbí, že by kvůli otevření pěti nových povrchových dolů, jež chystá švédská firma Vattenfall a polská PGE, měly tyto dvě obce nadobro zmizet a o domovy by tak přišly tisíce lidí. Dobře to známe od nás ze severních Čech. Proto přidáme šest článků do řetězu. A co vy?

Komentáře   

 
Mirek 6.
+1 # Odp.: 6 článků řetězuMirek 6. 2014-08-19 09:59
Cyklostezka je skvělá, i když pak podél Odry trochu luxusní nuda. A žádný extrémní stoupáky tam nejsou :-D. Můžete jet, jak utržený ze řetězu.
Tak na viděnou na "Human chain".
Celistvé duše a vítr do šlapek!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Fotoproud

Nové komentáře

Další www stránky

screenshot MaTaMi

MaTaMi

Na internetových stránkách MaTaMi najdete mnoho zajímavých informací o dětech, těhotenství a porodu. Jejich autorkou je Katka, která kromě plachtění, lezení a dalších aktivit také jako dula doprovází ženy během těhotenství a porodu. Pokud byste také měly(i) o tyto služby zájem, neváhejte ji kontaktovat. Určitě ji to potěší.
Jdi na MaTaMi

sreenshot Dlouháč

Dlouháč

Stránky a fórum věnované bouldrování, lezení a dalším aktivitám na Dlouhém vrchu v Českém středohoří, Litoměřicích a okolí.
Jdi na Dlouháč

screenshot young.livepla.netPro kluky a holky

Stránky, které tvořili naši kluci. Obsahují hlavně Matějův projekt ze zeměpisu pro 6. ročník ZŠ a kluků literární začátky.
Jdi na young.LivePla.net

screenshot VMVertical MAGnet

Je starý projekt internetového magazínu. Dnes již stránky nemají svou doménu a nejsou doplňovány, přesto mohou nabídnout několik zajímavých informací, pár článků o lezení, lezecké manuály, popisy oblastí.
Jdi na Vertical MAGnet

Nahoru